| COLOR/FINISH | Black |
| LENGTH | 40 cm (15-3/4″) |
| MATERIAL | Aluminum| Stainless Steel |
| WEIGHT | 3,3 kg (7,25 lb) |
| FEATURES | Removable Baffles |
| TYPE | Slip-on |
| UNITS | Each |
| PRODUCT NAME | Muffler |
| OUTER DIAMETER | 50,8 mm (2″) |
| MUFFLER MATERIAL | Aluminum |
| END CAP COLOR/FINISH | Black |
| END CAP MATERIAL | Stainless Steel |
| MUFFLER COLOR/FINISH | Black |
ARROW Slip-on Black Τελικό Εξατμίσεως YAMAHA YP 400 R X-Max/ 2017-2020
357,12€
SKU
18113644
Category Τελικά εξατμίσεων
Be the first to review “ARROW Slip-on Black Τελικό Εξατμίσεως YAMAHA YP 400 R X-Max/ 2017-2020” Ακύρωση απάντησης
| Χρονολογία | Κατασκευαστής | Μοντέλο |
|---|---|---|
| Χρονολογία | Κατασκευαστής | Μοντέλο |
| 2017 - 2020 | Yamaha | YP 400 R X-Max |
| 2019 - 2020 | Yamaha | YP 400 R X-Max Iron Max |
Related products
-
Τελικά εξατμίσεων
FMF Τελικό Εξατμίσεως Turbinecore 2.1 BETA RR 250 ENDURO 2T/ 2013-2019
353,72€ Add to cartRated 0 out of 5 -
Τελικά εξατμίσεων
FMF Τελικό Εξατμίσεως PowerCore 4 HEX KAWASAKI KLX 250 Camo/ 2019
666,39€ Read moreRated 0 out of 5 -
Τελικά εξατμίσεων
FMF Τελικό Εξατμίσεως PowerCore 2 YAMAHA YZ 65/ 2018-2021
244,89€ Add to cartRated 0 out of 5 -
Τελικά εξατμίσεων
FMF Τελικό Εξατμίσεως PowerCore 4 HEX KAWASAKI KX 450 F/ 2019-2021
544,22€ Add to cartRated 0 out of 5





Reviews
There are no reviews yet.