| COLOR/FINISH | Aluminum |
| LENGTH | 35 cm (13-3/4″) |
| MATERIAL | Aluminum| Stainless Steel |
| WEIGHT | 3,14 kg (6,9 lb) |
| FEATURES | Removable Baffles |
| TYPE | Slip-on |
| UNITS | Each |
| PRODUCT NAME | Muffler |
| INLET DIAMETER | 60 mm |
| OUTER DIAMETER | 50,8 mm (2″) |
| MUFFLER MATERIAL | Aluminum |
| END CAP COLOR/FINISH | Black |
| END CAP MATERIAL | Stainless Steel |
| MUFFLER COLOR/FINISH | Black |
ARROW Slip-on Black Τελικό Εξατμίσεως YAMAHA YP 300 A X-Max/ 2017-2018
307,52€
SKU
18113642
Category Τελικά εξατμίσεων
Be the first to review “ARROW Slip-on Black Τελικό Εξατμίσεως YAMAHA YP 300 A X-Max/ 2017-2018” Ακύρωση απάντησης
| Χρονολογία | Κατασκευαστής | Μοντέλο |
|---|---|---|
| Χρονολογία | Κατασκευαστής | Μοντέλο |
| 2017 - 2018 | Yamaha | YP 300 A X-Max |
Related products
-
Τελικά εξατμίσεων
FMF Τελικό Εξατμίσεως Turbinecore 2.1 KTM SX 250 EXC 200 250 300 XC 300/ 2003-2010
219,16€ Add to cartRated 0 out of 5 -
Τελικά εξατμίσεων
FMF Τελικό Εξατμίσεως PowerCore 4 HEX CRF 250 L Rally/ 2017-2018
612,25€ Read moreRated 0 out of 5 -
Τελικά εξατμίσεων
FMF Τελικό Εξατμίσεως Q4 HEX HONDA CRF 250 L/ 2018-2020
653,07€ Read moreRated 0 out of 5 -
Τελικά εξατμίσεων
FMF Τελικό Εξατμίσεως TurbineCore 2 YAMAHA YZ 65/ 2018-2021
272,09€ Add to cartRated 0 out of 5




Reviews
There are no reviews yet.