| COLOR/FINISH | Black |
| LENGTH | 300 mm (11,8″) |
| MATERIAL | Aluminum| Stainless Steel |
| WEIGHT | 2,55 kg (5,6 lb) |
| FEATURES | Removable Baffles |
| TYPE | Slip-on |
| UNITS | Each |
| PRODUCT NAME | Muffler |
| INLET DIAMETER | 54 mm (2-1/8″) |
| OUTER DIAMETER | 50,8 mm (2″) |
| MUFFLER MATERIAL | Aluminum |
| END CAP COLOR/FINISH | Black |
| END CAP MATERIAL | Stainless Steel |
| MUFFLER COLOR/FINISH | Black |
ARROW Slip-on silver Τελικό Εξατμίσεως YAMAHA MW 125 Tricity/ 2014-2016
196,04€
Διαθεσιμότητα: 2 in stock
SKU
18113624
Category Τελικά εξατμίσεων
Be the first to review “ARROW Slip-on silver Τελικό Εξατμίσεως YAMAHA MW 125 Tricity/ 2014-2016” Ακύρωση απάντησης
| Χρονολογία | Κατασκευαστής | Μοντέλο |
|---|---|---|
| Χρονολογία | Κατασκευαστής | Μοντέλο |
| 2014 - 2016 | Yamaha | MW 125 Tricity |
Related products
-
Τελικά εξατμίσεων
FMF Τελικό Εξατμίσεως Q4 HEX HONDA CRF 250 L/ 2018-2020
653,07€ Read moreRated 0 out of 5 -
Τελικά εξατμίσεων
FMF Τελικό Εξατμίσεως TurbineCore 2 YAMAHA YZ 65/ 2018-2021
272,09€ Add to cartRated 0 out of 5 -
Τελικά εξατμίσεων
FMF Τελικό Εξατμίσεως Q4 HEX KAWASAKI KX 450 F/ 2019-2021
612,25€ Read moreRated 0 out of 5 -
Τελικά εξατμίσεων
FMF Τελικό Εξατμίσεως Factory 4.1 RCT KAWASAKI KX 450 F/ 2019-2021
816,35€ Add to cartRated 0 out of 5




Reviews
There are no reviews yet.