| COLOR/FINISH | Black |
| LENGTH | 40 cm (15-3/4″) |
| MATERIAL | Aluminum| Stainless Steel |
| WEIGHT | 2,77 kg (6,1 lb) |
| FEATURES | Removable Baffles |
| TYPE | Slip-on |
| UNITS | Each |
| PRODUCT NAME | Muffler |
| OUTER DIAMETER | 50,8 mm (2″) |
| MUFFLER MATERIAL | Aluminum |
| END CAP COLOR/FINISH | Black |
| END CAP MATERIAL | Stainless Steel |
| MUFFLER COLOR/FINISH | Black |
ARROW Slip-on Black Τελικό Εξατμίσεως KYMCO AK 550i/ 2017-2020
407,96€
SKU
18113687
Category Τελικά εξατμίσεων
Be the first to review “ARROW Slip-on Black Τελικό Εξατμίσεως KYMCO AK 550i/ 2017-2020” Ακύρωση απάντησης
| Χρονολογία | Κατασκευαστής | Μοντέλο |
|---|---|---|
| Χρονολογία | Κατασκευαστής | Μοντέλο |
| 2017 - 2020 | Kymco | AK 550i |
Related products
-
Τελικά εξατμίσεων
FMF Τελικό Εξατμίσεως Turbinecore 2.1 KTM SX 250 EXC 200 250 300 XC 300/ 2003-2010
219,16€ Add to cartRated 0 out of 5 -
Τελικά εξατμίσεων
FMF Τελικό Εξατμίσεως TurbineCore 2 YAMAHA YZ 65/ 2018-2021
272,09€ Add to cartRated 0 out of 5 -
Τελικά εξατμίσεων
FMF Τελικό Εξατμίσεως Q4 HEX YAMAHA YZ 250 F/ 2019-2020
612,25€ Add to cartRated 0 out of 5 -
Τελικά εξατμίσεων
Pro Circuit τελικό εξάτμισης TI-2 Shorty Titanium/Kelvar HONDA CR 125 R 1993-1997
416,94€ Add to cartRated 0 out of 5






Reviews
There are no reviews yet.