| COLOR/FINISH | Black |
| LENGTH | 35 cm (13-3/4″) |
| MATERIAL | Aluminum| Carbon Fiber |
| WEIGHT | 2,68 kg (5,9 lb) |
| FEATURES | Removable Baffles |
| TYPE | Slip-on |
| UNITS | Each |
| PRODUCT NAME | Muffler |
| OUTER DIAMETER | 50,8 mm (2″) |
| MUFFLER MATERIAL | Aluminum |
| END CAP COLOR/FINISH | Black |
| END CAP MATERIAL | Carbon Fiber |
| MUFFLER COLOR/FINISH | Black |
ARROW Slip-on Black Τελικό Εξατμίσεως BMW C 650 GT/ 2012-2015
446,40€
SKU
18113679
Category Τελικά εξατμίσεων
Be the first to review “ARROW Slip-on Black Τελικό Εξατμίσεως BMW C 650 GT/ 2012-2015” Ακύρωση απάντησης
| Χρονολογία | Κατασκευαστής | Μοντέλο |
|---|---|---|
| Χρονολογία | Κατασκευαστής | Μοντέλο |
| 2012 - 2015 | BMW | C 650 GT |
Related products
-
Τελικά εξατμίσεων
FMF Τελικό Εξατμίσεως PowerCore 4 HEX KAWASAKI KLX 250 Camo/ 2019
666,39€ Read moreRated 0 out of 5 -
Τελικά εξατμίσεων
FMF Τελικό Εξατμίσεως PowerCore 4 HEX CRF 250 L Rally/ 2017-2018
612,25€ Read moreRated 0 out of 5 -
Τελικά εξατμίσεων
FMF Τελικό Εξατμίσεως Factory 4.1 RCT Blue YAMAHA YZ 250 F/ 2019-2020
1.129,28€ Add to cartRated 0 out of 5 -
Τελικά εξατμίσεων
FMF Τελικό Εξατμίσεως Factory 4.1 RCT KAWASAKI KX 450 F/ 2019-2021
816,35€ Add to cartRated 0 out of 5




Reviews
There are no reviews yet.