| BOLT PATTERN | 6 Hole |
| COLOR/FINISH | Stainless Steel |
| INSIDE DIAMETER | 101,0 mm (3-31/32″) |
| MATERIAL | Stainless Steel |
| MODEL | Flame |
| OUTSIDE DIAMETER | 320 mm |
| SHAPE | Contour |
| THICKNESS | 4,0 mm |
| TYPE | Two Piece (Floating) |
| UNITS | Each |
| PRODUCT NAME | Brake Rotor |
| BOLT HOLE CIRCLE | 117,0 mm |
Δισκόπλακα εμπρός MOTO-MASTER FLOATING FLAME NATURAL 320MM HONDA CR/CRF
219,96€
Διαθεσιμότητα: 9 in stock
SKU
17110696
Category Δισκόπλακες
Be the first to review “Δισκόπλακα εμπρός MOTO-MASTER FLOATING FLAME NATURAL 320MM HONDA CR/CRF” Ακύρωση απάντησης
Related products
-
Δισκόπλακες
BERINGER Aeronal Cast Iron Floating Brake Disc – Blue KT1LGBLF ALL KTM-GASGAS-HUSQVARNA-HUSABERG
620,00€ Add to cartRated 0 out of 5 -
Δισκόπλακες
BERINGER Aeronal Stainless Steel Floating Brake Disc – Black Y23LGIB
496,00€ Add to cartRated 0 out of 5 -
Δισκόπλακες
BERINGER Aeronal Stainless Steel Floating Brake Disc – Black Y23LDIB
496,00€ Add to cartRated 0 out of 5 -
Δισκόπλακες
Δισκόπλακα εμπρός MOTO-MASTER FLOATING FLAME FLAMED BLACK 270MM HONDA CR/CRF
171,24€ Add to cartRated 0 out of 5



Reviews
There are no reviews yet.