| COLOR/FINISH | Black |
| LENGTH | 300 mm (11,8″) |
| MATERIAL | Aluminum| Stainless Steel |
| WEIGHT | 2,77 kg (6,1 lb) |
| FEATURES | Removable Baffles |
| TYPE | Slip-on |
| UNITS | Each |
| PRODUCT NAME | Muffler |
| INLET DIAMETER | 54 mm (2-1/8″) |
| OUTER DIAMETER | 50,8 mm (2″) |
| MUFFLER MATERIAL | Aluminum |
| END CAP COLOR/FINISH | Black |
| END CAP MATERIAL | Stainless Steel |
| MUFFLER COLOR/FINISH | Black |
ARROW Slip-on Black Τελικό Εξατμίσεως KAWASAKI J 125/ KYMCO DOWNTOWN 125i/ 2010-2020
326,12€
SKU
18113621
Category Τελικά εξατμίσεων
Be the first to review “ARROW Slip-on Black Τελικό Εξατμίσεως KAWASAKI J 125/ KYMCO DOWNTOWN 125i/ 2010-2020” Ακύρωση απάντησης
| Χρονολογία | Κατασκευαστής | Μοντέλο |
|---|---|---|
| Χρονολογία | Κατασκευαστής | Μοντέλο |
| 2010 - 2014 | Kymco | Downtown 125i |
| 2016 - 2017 | Kawasaki | J125 Special Edition |
| 2016 - 2020 | Kawasaki | J125 |
Related products
-
Τελικά εξατμίσεων
FMF Τελικό Εξατμίσεως PowerCore 4 HEX KAWASAKI KLX 250 Camo/ 2019
666,39€ Read moreRated 0 out of 5 -
Τελικά εξατμίσεων
FMF Τελικό Εξατμίσεως Q4 HEX HONDA CRF 250 L/ 2018-2020
653,07€ Read moreRated 0 out of 5 -
Τελικά εξατμίσεων
FMF Τελικό Εξατμίσεως Factory 4.1 RCT YAMAHA YZ 250 F/ 2019-2020
785,45€ Add to cartRated 0 out of 5 -
Τελικά εξατμίσεων
FMF Τελικό Εξατμίσεως Q4 HEX KAWASAKI KX 450 F/ 2019-2021
612,25€ Read moreRated 0 out of 5



Reviews
There are no reviews yet.