| BOLT PATTERN | 6 Hole |
| COLOR/FINISH | Steel |
| MATERIAL | Steel |
| OUTSIDE DIAMETER | 240 mm |
| SHAPE | Round |
| THICKNESS | 3,0 mm |
| TYPE | One Piece (Fixed) |
| UNITS | Each |
| PRODUCT NAME | Brake Rotor |
| BOLT HOLE CIRCLE | 117,0 mm |
Δισκόπλακα εμπρός TRW FIXED ROUND HONDA CR/CRF
91,91€
Διαθεσιμότητα: 1 in stock
SKU
17110734
Category Δισκόπλακες
Be the first to review “Δισκόπλακα εμπρός TRW FIXED ROUND HONDA CR/CRF” Ακύρωση απάντησης
Related products
-
Δισκόπλακες
BERINGER Aeronal Stainless Steel Floating Brake Disc – Red K16LGRI
496,00€ Add to cartRated 0 out of 5 -
Δισκόπλακες
BERINGER Aeronal Cast Iron Floating Brake Disc – Red Y21LGRF
620,00€ Add to cartRated 0 out of 5 -
Δισκόπλακες
BERINGER Aeronal Stainless Steel Floating Brake Disc – Black Y23LGIB
496,00€ Add to cartRated 0 out of 5 -
Δισκόπλακες
BERINGER Aeronal Stainless Steel Floating Brake Disc – Black Y23LDIB
496,00€ Add to cartRated 0 out of 5

Reviews
There are no reviews yet.